Jan Ligthartstraat 150 in Heemskerk
Jan Ligthartstraat 150 in Heemskerk
Jan Ligthartstraat 150 in Heemskerk
Jan Ligthartstraat 150 in Heemskerk
Jan Ligthartstraat 150 in Heemskerk
Jan Ligthartstraat 150 in Heemskerk
Jan Ligthartstraat 150 in Heemskerk
Jan Ligthartstraat 150 in Heemskerk
Nieuw

1964 HX Heemskerk • € 535.000,- k.k.

Jan Ligthartstraat 150

Soort woning
Woonhuis
Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
110 m²
Aantal slaapkamers
3

Omschrijving.

Ruime hoekwoning met verlengde garage

Deze goed onderhouden hoekwoning staat op een zeer royaal perceel van maar liefst 234 m². Binnen vind je een fijne lichte woonkamer, een al net zo lichte en moderne keuken, drie slaapkamers en een nette badkamer. De woning beschikt over dubbele beglazing en spouwmuurisolatie. Je beschikt over een verlengde garage, eigen oprit en volop ruimte rondom de woning.

Binnen is de woning netjes onderhouden en praktisch ingedeeld. De lichte woonkamer met erker en openslaande deuren naar de zonnige achtertuin, is een heerlijke plek om te leven. De moderne open keuken is voorzien van alle inbouwapparatuur voor het bereiden van heerlijke maaltijden.

Op de eerste verdieping bevinden zich momenteel twee slaapkamers. Oorspronkelijk waren dit drie kamers, waardoor de huidige ouder slaapkamer aan de voorkant, lekker ruim is. Deze is bovendien voorzien van een balkon.
De praktische badkamer is voorzien van een inloopdouche, wastafel en tweede toilet.
De derde ruime slaapkamer, met dakkapel en twee dakramen, bevindt zich op de tweede verdieping. Deze is voorzien van airconditioning en ideaal als extra slaap-, werk- of hobbyruimte. De voorzolder beschikt nog een afgesloten ruimte, waar plek is voor de cv ketel.

Dan de eerder genoemde achtertuin. Dit is een heerlijke plek om te genieten. Dankzij het royale perceel is er volop ruimte voor een terras. Deze combinatie van de ruime tuin met veranda zorgt voor een fijne verlenging van de woonruimte naar buiten.

De verlengde garage is een mooi extraatje. Deze biedt volop mogelijkheden voor het stallen van de auto, fietsen, gereedschap of het creëren van een hobbyruimte. En op de voor de garage gelegen oprit kun je met gemak drie auto's parkeren.

Bijzonderheden:
-Royaal perceel van 234 m²
-Verlengde garage en eigen oprit
-Drie slaapkamers, verdeeld over twee verdiepingen
-Volledig geïsoleerd en voorzien van airconditioning

Nieuwsgierig geworden? Plan dan snel een bezichtiging!

Kenmerken.

Overdracht

Vraagprijs
€ 535.000 k.k.
Vraagprijs per m²
€ 4.864
Aangeboden sinds
22 september 2026
Status
Beschikbaar
Aanvaarding
In overleg

Bouw

Soort woning
Woonhuis
Bouwjaar
1965
Soort dak
Zadeldak

Oppervlakten en inhoud

Oppervlakte wonen
110 m²
Oppervlakte gebouwgebonden buitenruimte
6 m²
Oppervlakte externe bergruimte
28 m²
Perceel
234 m²
Inhoud
388 m³

Indeling

Aantal kamers
4
Aantal slaapkamers
3
Aantal badkamers
1
Badkamervoorzieningen
Toilet, douche en wastafel
Aantal woonlagen
3 woonlagen
Voorzieningen
Airconditioning, dakraam en natuurlijke ventilatie

Energie

Energielabel
D
Isolatie
Dubbel glas
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv-ketel
Nefit Trendline HRC25 CW4 (combiketel uit 2018)

Buitenruimte

Ligging
In woonwijk
Tuin
Achtertuin
Achtertuin
66 m² gelegen op het noordoosten

Garage

Soort garage
Aangebouwd steen
Capaciteit
2
Voorzieningen
Elektra en elektrische deur
Binnenkijken?

Vraag een bezichtiging aan.

Laat je gegevens achter en wij nemen contact met je op om een bezichtiging in te plannen.

BETA AI ZOEKEN