In dit stijlvolle penthouse met 4 kamers geniet je van het comfort van twee woonlagen en het gemak van een eigen dakterras. Het appartement combineert een moderne uitstraling met een praktische indeling, ideaal voor wie houdt van ruimte en licht. Deze woning staat bekend als bouwnummer 58.
Via de voordeur kom je binnen in de hal met de toegang tot twee goed ingedeelde slaapkamers en een moderne badkamer met douche, wastafel en toilet, wat extra comfort biedt in het dagelijks gebruik. Op deze verdieping bevind zich de ruime woonkamer met open keuken, waar de grote ramen zorgen voor veel natuurlijk licht en een fijne verbinding met buiten. Via de openslaande deuren kom je uit bij het mooie dakterras voor zon op elk moment van de dag. Via de woonkamer volg je de trap naar boven waarbij je uitkomt bij de derde slaap of hobbykamer met balkon en met een ruime badkamer.
En het gemak stopt niet bij je voordeur. De appartementen van type 10 bieden het gemak van parkeren in de overdekte parkeergarage, vanwaar je via een directe doorgang zo je appartement binnenstapt, ideaal op een regenachtige dag of wanneer je thuiskomt met de boodschappen. Een plek waar alles klopt en waar thuiskomen elke dag weer een plezier
is.
Enthousiast? Bel ons voor het maken van een afspraak!