C.F. Smeetslaan 210

CASTRICUM

nieuw

€ 300.000,- k.k.

appartement
Bouwjaar 1973
Woonoppervlakte 62 m²
Aantal slaapkamers 1

Omschrijving

Een 2-kamerappartement met een prachtig uitzicht!

Op de vierde verdieping van appartementencomplex "De Weere'' bevindt zich dit 2-kamerappartement met een prachtig uitzicht. Op de begane grond zijn meerdere entrees aan zowel de voor- als achterzijde, het bellentableau met intercominstallatie, liften en brievenbussen te vinden. Ook beschikt dit appartement over een berging op de begane grond.

In de hal bevindt zich het toilet, de meterkast en extra bergruimte, ideaal voor de als opslag voor al je spullen die je wel af en toe nodig hebt! Vanuit de hal bereik je de fijne doorzonkamer die dankzij de raampartijen aan de voor- en achterzijde een hele prettige lichtinval heeft. De moderne, open keuken is vernieuwd in 2024 en is onder andere voorzien van een inductiekookplaat, vaatwasser, koelkast en vriezer. De keuken staat in directe verbinding met de eethoek. Vanuit de eethoek heb je toegang tot het zonnige balkon op het zuiden. Aan de achterzijde van de woning vind je de slaapkamer en de moderne badkamer uit 2024 welke is voorzien van een inloopdouche en wastafelmeubel. Tevens vind je hier de aansluiting voor de wasmachine en droger. De slaapkamer aan de achterzijde is rustig en biedt voldoende ruimte.

De VvE is volop bezig met een verduurzamingsproject voor de appartementen er komt onder andere nieuw HR++ glas in de ramen, nieuwe isolatie in de panelen aan de voor- en achterzijde en nieuwe mechanische ventilatie.

De locatie van dit appartementencomplex is ideaal: op loopafstand van winkelcentrum Geesterduin en op korte fietsafstand van de dorpskern met haar winkels, horeca en het NS-station. Als je iets verder fietst ben je zo in de duinen en sta je al gauw met je blote voeten op het strand, hoe lekker is dat!

Bijzonderheden:
• Appartementencomplex met meerdere liften
• Badkamer en keuken vernieuwd in 2024
• Nieuwe laminaatvloer uit 2024
• Ruim balkon op het zuiden
• Ruime berging op begane grond
• Servicekosten van € 333 ,- per maand
• Voorschot stookkosten € 50,- per maand
• Voldoende parkeergelegenheid

Interesse in dit appartement? Schakel direct jouw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen. Adressen van lokale en regionale NVM-aankoopmakelaars vind je ook op Funda. NVM Zeker weten!

Lees meer

Kenmerken

Overdracht
Vraagprijs
€ 300.000,- k.k.
Status
beschikbaar
Aanvaarding
in overleg
VvE checklist
Inschrijving KVK
Ja
Jaarlijkse vergadering
Ja
Periodieke bijdrage
Ja (333,00 per maand)
Reservefonds aanwezig
Ja
Onderhoudsplan
Ja
Opstalverzekering
Ja
Bouw
Soort woning
appartement
Soort appartement
galerijflat
Aantal woonlagen
1
Woonlaag
4
Bouwvorm
bestaande bouw
Bouwjaar
1973
Open portiek
nee
Huidige bestemming
woonruimte
Onderhoud binnen
goed
Onderhoud buiten
goed
Voorzieningen
tv kabel, lift, natuurlijke ventilatie
Isolatie
dubbel glas
Energie
Energielabel
C
Verwarming
blokverwarming
Warm water
centrale voorziening
Oppervlakten en inhoud
Woonoppervlakte
62 m²
Bergruimte oppervlakte
5 m²
Buitenruimte oppervlakte
10 m²
Indeling
Aantal kamers
2
Aantal slaapkamers
1
Buitenruimte
Ligging
in centrum, in woonwijk
Garage / Schuur / Berging
Garage
geen garage
Parkeergelegenheid
openbaar parkeren
Schuur/berging
box
Lees meer

Locatie

Meer weten?

We helpen je graag verder!

Wouter Vader

Wouter Vader

Castricum

Vastgoedadviseur | Vestigingsleider

Kan ik dit huis betalen?

Vraag een bezichtiging aan